•  

  Відкриття нового магазину

  Ви плануєте відкриття нового магазину? Вам просто необхідно максимально привернути увагу! Забрендуйте нашого ведмедя і ви точно привернете увагу людей. Прорекламуйте ваш новий магазин на фотографіях відвідувачів, якими вони будуть ділитися в соціальних мережах!

 •  

  Привітання з Днем Народження

  Муки вибору оригінального привітання на День Народження для близької людини - це завжди складне завдання. Уявіть собі привітання великого Ведмедя або Панди? Повірте, такий сюрприз іменинник запам'ятає назавжди!

 •  

  Корпоративна вечірка

  Часто, в пошуках ідеї як розважити співробітників компанії під час корпоративу, організатору доводиться вирішувати складні завдання по таймінгу. Запросіть Білого Ведмедя або Панду і ми зможемо зустріти гостей, сфотографуватися біля фотозони, потанцювати з гостями та багато іншого! Обіцяємо багато радості та позитивних емоцій!

 •  

  Промоакція для магазину

  Неможливо не помітити великого ведмедя, який гуляє по торговому центру! Логотипи Вашої компанії на всіх фотографіях явно дадуть зрозуміти всім відвідувачам, що Ваш магазин десь поруч! Замовте послугу промоутера від BEARloga та про Ваш магазин дізнаються всі у торговому центрі!

 •  

  Промоутер на виставку

  Плануєте участь у виставці? Гадаєте як максимально привернути увагу саме до Вашого стенду? Чим виділитися серед конкурентів ? У нас є для Вас рішення! Запросіть Білого Ведмедя або Панду та повз Вашого стенду ніхто не зможе пройти мимо! Так само для учасників виставок, при замовленні від 3-х днів, діє спеціальна ціна!

 •  

  Зустріч гостей

  Ви завжди зможете здивувати гостей, якщо їх буде зустрічати величезний Ведмідь або Панда. Гарний початок запорука успішної вечірки.

 •  

  Сюрприз на весілля

 •  

  Зустріч з пологово будинку

  Зустріч з пологового будинку - це завжди подія! Зробіть це свято незабутнім як для молодих батьків, так і для всіх навколо!

 •  

  Благодійний захід

  Ми завжди БЕЗКОШТОВНО беремо участь в дитячих благодійних заходах: День Святого Миколая, Новорічні вистави та інші заходи для дітей! Головна умова, ми не брендуємо ведмедя рекламою та логотипами спонсорів.

Ми як вишенька на торті вашого свята!

НАТИСНІТЬ НА ЗОБРАЖЕННЯ, ЩОБ ПОЧИТАТИ ОПИС ПОСЛУГИ

Наше меню

НА ПОЧАТОК